Prodej rodinného domu 130 m² Dětmarovice

Cena: 3 890 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej tohoto zajímavého rodinného domu o dispozici 4+1, po celkové rekonstrukci a to v Dětmarovicích.

V čem je tento dům zajímavý? Tím, že novému majiteli s podnikavým duchem, dovoluje seberealizaci, jelikož spodní patro má vlastní vstup, dvě místnosti + zázemí s toaletou a vodu. Lze provozovat prodejnu, kancelář, manželka zde může poskytovat kosmetické služby svým klientkám, můžete zde mít svou kancelář a mnoho dalšího co vás zrovna napadne. Po případě využívat jako obytné místnosti.

Dům je po celkové rekonstrukci. Zmíníme protihluková, plastová okna s trojskly, nová střecha, veškeré rozvody, vnitřky, zateplení a mnoho dalšího.

Vytápění ústředním topením s plynovým kotlem. Momentálně nepřipojen plynoměr, tudíž lze žádat o dotace na teplené čerpadlo. V obývacím pokoji krb. Ohřev teplé vody bojlerem.

Dispozice:
• Přízemí: menší místnost se vstupem do technického zázemí, vstupem do větší místnosti, nyní využívána jakožto ložnice. Z této místnosti vede schodiště do patra domu.
• Patro: vstup, zádveří s vestavěnou skříní, prostorný obývací pokoj s krbem, vstupem na terasu a zahradu a vstupem do menší chodby, kterou procházíme do kuchyně, menšího pokoje, koupelny s vanou a toaletou a dále je zde schodiště do přízemí.

Velkou výhodou je plánována výstavba obchvatu Dětmarovic, která odvede z města těžkou dopravu.
V obci se nacházejí 2 mateřské školy (jedna v centru obce u parčíku poblíž Dělnického domu a druhá v Koukolné) a také základní škola s tělocvičnou, školní družinou a jídelnou. V základní škole se nachází od roku 2005 pobočka Základní umělecké školy Rychvald. Sportovní hala. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Volejte a zeptejte se na více podrobností.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Jiřina Hlavenková – certifikovaný realitní makléř Ostrava
.
.
.
.
.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 24561.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Dětmarovice

Srpen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.