Prodej rodinného domu 130 m² Chrášťany

Cena: 1 490 000 Kč, Pokud hledáte dům s potenciálem a rádi byste si ho upravili podle svého vkusu, pak je tato nabídka právě pro vás. Nabízíme k prodeji dům na návsi obce Doubrava, který je před kompletní rekonstrukcí. Dům se skládá ze stodoly a obytné části, které můžete propojit a vytvořit si tak prostorný a světlý interiér s otevřeným stropem. Dům má zastavěnou plochu 220 m² a celkovou plochu pozemku 510 m². Na pozemku se nachází studna, nyní se voda využívá jako užitková. Je potřeba vyřešit odpad například septikem nebo čističkou. Elektrika je zavedená.

Obec se nachází v krásné přírodě, kousek od řeky Vltavy a Lužnice, kde je ráj pro rybáře a milovníky přírody. V okolí se také nachází mnoho lesů, kde můžete sbírat houby nebo si užít turistiky. Po rekonstrukci bude dům vhodný jak pro trvalé bydlení, tak i jako rekreační chaloupka, kde si můžete odpočinout od shonu velkoměsta. Doubravka je vzdálená 4 km od Chrášťan, 11 km od Týna nad Vltavou a 7 km od Kolodějů nad Lužnicí.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes. Tento dům si zamilujete na první pohled! Ev. číslo: 30935.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Chrášťany

Říjen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.