Prodej rodinného domu 130 m² Čerčany

Cena: 4 680 000 Kč, Dům určený k celkové rekonstrukci, o dispozici 4+1 se sklepem, garáží, kůlnou a velkou zahradou se nachází v klidné části obce Čerčany, ležící 20 minut od Prahy, v okrese Benešov. Celková podlahová plocha domu 130 m2 sestává ze dvou podlaží.

V prvním podlaží se nachází vstupní předsíň, chodba se vstupem do sklepa a schodištěm do horního patra, průchozí kuchyně se vstupem do obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Z ložnice se vstupuje do koupelny. Z obývacího pokoje je vstup na terasu, která sousedí se zahradou sousedního domu. Současná dispozice však nabízí spoustu jiných řešení.

V druhém podlaží se pak nachází chodba a dva pokoje. Nad druhým podlažím je také půda, která lze využít jako úložný prostor.

V současném stavu je dům neobyvatelný a je určen k celkové rekonstrukci. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva a prostorný sklep slouží jako skladiště uhlí. Nabízí se zde však spousta modernějších druhů vytápění a sklep by tak mohl mít jiné využití.

Vedle domu se nachází garáž o velikosti 21 m2 a kůlna o velikosti 41 m2, ve které se nachází 3 jednotlivé místnosti. Kůlna se dá využít jako skladiště, dílna, pro chov zvířat nebo třeba přestavba na dům pro hosty apod.

Celková plocha pozemku je 776 m2 a nachází se na něm zahrada se vzrostlými stromy. V současnosti je zahrada dost zanedbaná a zarostlá, má však obrovský potenciál a velké množství využití.

Vjezd na pozemek je přes společný dvůr sousedů, kde je zřízeno věcné břemeno.

Čerčany mají výbornou dopravní dostupnost do Prahy. Jezdí zde přímý vlak, kterým se dostanete cca za 50 minut do Prahy na Hlavní nádraží nebo za 9 minut do Benešova. Vlaková stanice se nachází 470 m od domu, tedy asi 5 minut pěšky. Autem se pak dostanete za 10 minut na dálnici D1, 20 minut do Obchodní zóny Čestlice 25 minut na stanici Metra – Chodov. Za 15 minut se pak dostanete autem do Benešova.

Obec leží na břehu řeky Sázavy a je zde veškerá občanská vybavenost. Nachází se zde MŠ, ZŠ, ZUŠ, pošta, lékařské ordinace, lékárna, Tesco, potraviny, restaurace a spousta dalšího. Nabízí se zde také mnoho využití volného času – tělocvična, kemp, půjčovna lodí a spousta dalších aktivit v okolní přírodě.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Dům je vhodný pro všechny, kteří hledají dům k rekonstrukci s velkou zahradou v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy.

Doporučuji prohlídku nemovitosti a jejího okolí.

Energetický štítek budovy není momentálně k dispozici proto uvádíme energetickou náročnost třídy G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Čerčany

Prosinec 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.