Prodej rodinného domu 128 m² Beroun

Cena: 12 500 000 Kč, Představte si, že stojíte na prahu domu svých snů. A nejen to, vy sami máte možnost naplnit ten dům svými představami a sny. Vítejte v Berouně, kousek od Husova náměstí, kde se začíná psát příběh rodinného domu, který ještě není dokončen, ale je připraven, aby se stal vaším domovem.

Máte tady nevšední možnost ovlivnit konečnou podobu svého nového bydlení, který Vám bude předán dokončený a zkolaudovaný dle Vašich představ. V tuto chvíli v domě probíhá rekonstrukce. Jaký bude interiér? To rozhodnete vy! Dům nabízí možnost dvougeneračního domu.

Představte si, že vejdete dovnitř. V přízemí je pro vás připraveno 2+1 s koupelnou a oddělenou toaletou, kde máte možnost mít i její bidetovací verzi. V prvním patře vás čeká prostorné 3+1 s další koupelnou a šatnou.

Otevřete dveře a ocitnete se na pozemku s malebnou předzahrádkou. Ano, to je to místo, kde budete trávit své odpočinkové chvíle, relaxovat a těšit se z klidu domova. Vedle domu budete mít parkovací stání pro dvě auta s přípravou na dobíjení elektromobilu.

Dům je uzpůsoben pro moderní dobu. Je zde příprava na klimatizaci, fotovoltaiku, podlahové topení je po celém domě a zdrojem tepla je tepelné čerpadlo. Okna jsou trojskla pro lepší odhlučnění, dům bude zateplen, je odizolovaný a podvrtaný, střecha má 24 cm pěnové foukané izolace.

Plánované dokončení je na přelomu roku 2023/2024. Takže máte čas, abyste vše pečlivě promysleli a vytvořili si bydlení svých snů.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 25826.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 128 m² Beroun

Říjen 29th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.