Prodej rodinného domu 124 m² Pohořelice

Cena: 9 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám ??? Novostavba rodinného domu v Pohořelicích – sen každého! ??? Představte si, že byste mohli bydlet v krásném klidném místě, jen 25 km jižně od Brna, v bezprostřední blízkosti nádherných Pálavských vrchů. A teď si představte, že právě pro vás máme tu neuvěřitelnou možnost! Nabízíme vám novostavbu rodinného domu, který je jedním z dvou domků. Dispozičně je tento dům 4+kk a nabízí užitnou plochu 126m². Leží na pozemku o rozloze 220 m² a vlastní parkovací stání o celkové ploše 60m². To je přece sen každého, ne?

A teď pojďme se podívat na dispozici tohoto nádherného domu. V přízemí najdete zádveří (3,87 m²) a chodbu (3,73m²), garáž (16 m²), obývací pokoj s kuchyňským koutem (32 m²), koupelnu (4,8 m²) a terasu přístupnou z obývacího pokoje (15 m²). A to není vše!

V patře najdete chodbu (3,86 m²), ložnici (15,5 m²), pokoj (16 m²), dětský pokoj (12,5 m²), koupelnu s vanou (9,4 m²) a šatnu (2,4m²). To je opravdu prostorný a pohodlný dům, ve kterém se budete cítit jako doma.

A co k tomu patří? Samozřejmě udržovaná zahrádka se zahradním domkem a krytá terasa. To je přece ideální pro večerní posezení s rodinou nebo pro letní grilování s přáteli. A co ještě? Tento úžasný dům se nachází v klidné ulici, obklopen domy podobného rázu. To znamená, že si budete moci užívat klidu a soukromí, které si zasloužíte.

Tak na co ještě čekáte? Neztrácejte čas a kontaktujte makléře ještě dnes! Tento dům je příliš skvělý na to, aby byl volný dlouho. Nechte si tuto jedinečnou příležitost ujít! ??? Ev. číslo: 30891.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 124 m² Pohořelice

Září 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.