Prodej rodinného domu 120 m² Závada

Cena: 4 090 000 Kč, Nabízíme Vám na prodej rodinný dům 3+1 po kompletní rekonstrukci, která byla právě dokončena a v domě ještě nikdo nebydlel.
Dům má podlahovou plochu 120 m2 a pozemek o výměře 214 m2, je nově zrekonstruovaný a vhodný k trvalému bydlení, k rekreaci či jako investice v krásné lokalitě. Má velice kvalitní tepelně – izolační vlastnosti. Je zděný, plastová okna a zateplen. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, prostorná kuchyň, koupelna s toaletou a technickou místností, chodbou. Kuchyň zhotovena na míru s vestavnými spotřebiči. V patře se nachází dvě ložnice koupelna a toaleta. Podlahy plovoucí a dlažba. Vytápění domu a TUV zajišťuje kondenzační plynový kotel. Nemovitost má vlastní septik a je napojena na obecní vodovodní řád. K domu náleží stavba / původní kůlna, která je k rekonstrukci, kdy tento prostor nabízí dle fantazie kupujícího prostor ke zhotovení wellnes studia, společenské místnosti atd. Přímo na pozemku parkovací místo pro dvě auta. Dům se nachází v centru obce. Je zde dobré dopravní spojení a občanská vybavenost.

Okolí nabízí mnoho romantického klidu a harmonie (lesy, rybníky), kde si můžete odpočinout od městského ruchu, načerpat novou energii, využít pro klidný odpočinek, rekreaci, která umožňuje jakékoliv aktivity a široké možnosti využití volného času.

Energetický štítek (PEBN) k domu se zpracovává, z toho důvodu uvádíme energetickou náročnost G.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m² Závada

Srpen 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.