Prodej rodinného domu 120 m² Křoví

Cena: 2 940 000 Kč, Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout prodej zemědělské usedlosti v Údolí Bílého potoka u Velké Bíteše. Jedná se o soubor pozemků vedených v KN převážně jako travnatý porost a vodní plocha ( Bílý potok). Dům, ostatní stavby a pozemky tvoří celkem 1.520 m2 a jsou ve výhradním vlastnictví.  Ostatní pozemky  8.212 m2 jsou v podílu 2/3.  Součástí pozemku je stavba RD 3+1 s dispozicí: přízemí- vstupní předsíň, 2 x spížka, šatna, 2 x pokoj, kuchyně, veranda, koupelna s vanou, WC, schodiště vedoucí do podkroví s jedním pokojem a půdou. U domu je velká stodola a chlévy k chovu hospodářských zvířat.
Technické údaje: v domě je zavedena elektřina, voda studniční, odpad septik, topení na tuhá paliva, možnost připojení plynu.
Tato nemovitost je určena k celkové rekonstrukci .
V obci Křoví najdete poštu, mateřskou školu, ZŠ do 5 ročníku, smíšené zboží.
CHKO v Údolí Bílého potoka je vyhledávaná zejména pro rekreační účely a odpočinek, rybaření , procházek v lese se sběrem hub.
Obec Křoví je v dosahu D1 a IDS.
K ceně nemovitosti bude připočtena provize RK ve výši 147.000,- Kč
Pro další informace, nebo prohlídku volejte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m² Křoví

Srpen 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.