Prodej rodinného domu 120 m² Králův Dvůr

Cena: 8 999 000 Kč, Hledáte rodinný dům v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností, kde budete mít současně blízko do přírody? Je pro Vás důležitý větší pozemek a krásný výhled? Věnujte pozornost této nabídce.

Exklusivně Vám nabízíme montovaný nízkoenergetický rodinný dům s pozemkem 1899 m², rozděleným do několika úrovní, v obci Králův Dvůr, část obce Zahořany. Dům se nachází v severní části lokality s nezaměnitelným jižním výhledem. Přízemní jižní terasa a východní terasa v patře doplňují stavbu, které dominuje prostorný obývací pokoj napojený na kuchyni s jídelním koutem. V přízemí se dále nachází pokoj, aktuálně užívaný jako technická místnost, vstupní chodba a koupelna s toaletou. V patře je možné využít tři zajímavě řešené podkrovní pokoje, prostornou koupelnu a samostatnou toaletu.

Nemovitost je napojená na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Vytápění tepelným čerpadlem Rotex a rekuperací vzduchu. V domě najdeme také plastová okna s izolačními trojskly a zabezpečovací systém.

Na členitém oploceném pozemku je nutné dokončit úpravy přístupové cesty a parkování, které můžou být po dohodě dokončená. Najdeme tu přístřešek a zahradní domek.

Prodej probíhá formou licitace nejvyšší nabídky. Majitel má právo nejvyšší nabídku nepřijmout. Více informací poskytne RK.

Možnost zajištění financování za nejvýhodnější úrokovou sazbu, případně financování bez prokazování příjmů.

Zájemcům zašleme na vyžádání virtuální prohlídku. Ev. číslo: 24979.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m² Králův Dvůr

Únor 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.