Prodej rodinného domu 120 m² Broumov

Cena: 2 490 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 2+1 v centrum města Broumov. Příjezd k nemovitosti po místní dlážděné ulici.
Přízemí nemovitosti tvoří garáž pro jeden osobní automobil – zavedena voda s umyvadlem. Dále je v přízemí hlavní vchod a chodba, která má boční vstup do garáže a na dvorek. Na dvorku je dřevěná pergola s dlážděnou plochou pro posezení. Možnost malé zahrady – víno, možné založení záhonu. Ze dvorku přistup do malého sklepu rozděleného na dvě části.
Po schodech je přístup do obytné části, která se nachází nad garáží a vstupní chodbou. Vstup přes verandu do chodby, která spojuje hlavní obytnou místnost a po dřevěných schodech podkroví. Hlavní obytná místnost je orientována jižním směrem s pěkným výhledem do parku Alejka a k Broumovským stěnám. Podlahovou plochou je plovoucí podlaha. Součástí je krb na tuhá paliva. Přímo na obývací pokoj navazuje kuchyně na míru, včetně spotřebičů s výhledem do dvora. Dále je vstup do koupelny (WC, umyvadlo, WC). Podkroví je rozděleno na místnost pro spaní (výška stropu pouze 180 cm) s okny do dvora a půdní prostor pro uskladnění domácích potřeb + malý prostor u schodů.
Dům je cihlový, prošel během posledních 20 let opravami a rekonstrukcemi. Nové elektrika v mědi, plastová okna, příčky ze sádrokartonu.
IS: elektřina 220 a 380 V, vytápění přímotopy a krbovými kamny s průduchy do podkroví, obecní vodovod, obecní kanalizace.
Nemovitost je vhodná k bydlení po dokončení rekonstrukce (omítky, podlahy v podkroví atd.).
Rodinný dům je součástí centra města Broumova, pochůzková vzdálenost na náměstí je 2 minuty. V Broumově je veškera občanská vybavenost včetně nemocnice. Autobusové a vlakové spojení s okresním Náchodem, Hradcem Králové a Prahou je několikrát denně.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 25448.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m² Broumov

Září 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.