Prodej rodinného domu 119 m² Hněvnice

Cena: 3 600 000 Kč, možný prodej částečně, ale zdařile rekonstruovaného rodinného domu (původně zemědělská usedlost) s celkovou plochou 107,5 m² a velkým slunným pozemek 1505 m² v obci Hněvnice – Plzeň-sever. Dům disponuje vstupem z terasy do předsíně, kde napravo naleznete obrovský světlý obývací pokoj ( 50 m²), který je možné příčkami rozdělit na dvě, případně i tři místnosti a vlevo velkou kuchyni a koupelnu. Z kuchyně vedou velké prosklené dveře na zahradu za domem, kam svítí celé odpoledne slunce. Prostorná půda je připravena na možnou vestavbu dalších pokojů. Dům je ze dvou třetin podsklepený – úžasné prostory s klenutými stropy stvořené například pro vinárnu či společenské akce a sklepní kóje na uskladnění zeleniny a ovoce. Sklep je propojen vnitřním schodištěm se zbytkem domu. Vytápění je zajištěno akumulačními kamny a výkonnými krbovými kamny. V plánu bylo i tepelné čerpadlo. Ohřev vody zajišťuje bojler. Dům je napojen na elektřinu 220 i 400 V. Voda z vlastní kopané studny a odpad je sveden do jímky. Rekonstrukce – střecha Bramac, elektrika v mědi včetně rozvaděče, voda rozvedena v plastu. Nové podlahy, štěrk, izolace, beton a dlažba. Okna v plastu, opravené stěny a stropy, kde jsou instalovány sádrokartonové podhledy s vestavěnými svítidly. Vybavení domu může nebo nemusí zůstat součástí prodeje. Velkou výhodou je vlastní kopaná studna s velkým množstvím vody, hluboká cca 27 m. K domu je možné po dohodě s majitelem přikoupit i velikou zděnou stodolu (cca 400 m²), která má širokou
možnost využití, např. pro podnikání, jako skladové prostory, nebo pro výrobu a podobně. Velkou výhodou
je samostatný příjezd zadní veřejnou cestou a vjezd vraty na pozemek.
Na střechu této budovy, která je výhodně situovaná na jih, se nabízí možnost výstavby i větší solární elektrárny.
Obec Hněvnice disponuje krásnou návsí s hospůdkou, další občanská vybavenost je vzdálená v Heřmanově Huti (2 km), zde se nachází školka, škola, obchody s potravinami, pošta atd. Hněvnice je vzdálená od Plzně cca 25 km, na dálnici Plzeň – Rozvadov pouhých 5 km. Doporučuji prohlídku každé generaci, která chce žít v klidné a zelené vesnici. Více informací v realitní kanceláři. Financování rádi zdarma pomůžeme vyřídit. Ev. číslo: 30459.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 119 m² Hněvnice

Říjen 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.