Prodej rodinného domu, 1187 m², Mariánské Lázně

Cena: 5 355 000 Kč, Toužíte po přírodě, romantice a klidu? Tak určitě využijte naší skvělé nabídky prodeje rodinného domu v Mariánských Lázních. Nemovitost je v původním stavu před celkovou rekonstrukcí, v minulosti sloužila jako hájovna. Skládá se z obytné části, přilehlé stodoly a nebytových prostor.
V obytné části jsou dvě bytové jednotky, podkrovní půda a sklep. Celková plocha pozemku je 6063 m2, zastavěná plocha s nádvořím 1181 m2, zahrada a travnatý porost 4341 m2. Vytápění je řešeno kamny nebo kotlem na tuhá paliva. Nemovitost je napojená na studnu s pitnou vodou. V blízkosti se nachází lyžařský areál, geologický park, cyklostezky a značené cesty pro pěší turistiku. Dojezdová vzdálenost do centra lázeňské zóny je cca.10 minut autem.
Neváhejte a ještě dnes si domluvte prohlídku téhle úžasné nemovitosti. S financováním a pojištěním Vám rádi zdarma pomůžeme v našem hypotečním centru.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 1187 m², Mariánské Lázně

Březen 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.