Prodej rodinného domu 116 m² Sluhy

Cena: 8 990 000 Kč, koupi přízemního rodinného domu pod skálou. Rodinný dům s kůlnou, která se využívá jako garáž, třemi místnostmi využívanými jako sklípky, se studnou, s dvorem a s unikátní zahradou, jejíž konec tvoří skála, ve které je možné využít sklípek. Možnost rozšíření obytné části do půdních prostor.
Technicky se jedná o objekt zděného rodinného domu, nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu, zastřešenou v části do ulice sedlovou střechou, přístavba v části do dvora je zastřešena střechou pultovou. Stropní konstrukce – dřevěná trámová + podhled z SDK desek. Krytinou jsou pálené tašky. Do ulice je fasáda opatřena zateplením a obkladem s lamelami. Okna plastová dvojitá. Objekt je napojený na všechny inženýrské sítě, vytápění plynovým kotlem. Na pozemku je kopaná funkční studna.
Obec Sluhy se nachází v okrese Praha-východ. Rozkládá se 17 km od centra Prahy a 8 km od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Žije zde necelých 800 obyvatel. V obci je škola (1.-5. třída), školka, hostinec, knihovnu, zdravotní středisko, kostel, hřbitov, sběrný dvůr, dětské hřiště, obec baráčníků Sluhy a Český zahrádkářský svaz.
Financování za nejvýhodnějších podmínek, případně i bez prokazování příjmů, zajistí RK. PENB ve výrobě. Na požádání zašleme zájemci virtuální prohlídku objektu. Ev. číslo: 25390.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 116 m² Sluhy

Květen 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.