Prodej rodinného domu 115 m² Říčany

Cena: 5 500 000 Kč, Cihlový dům z 30. let 20. století určený ke kompletní rekonstrukci se nachází ve velmi žádané lokalitě, v obci Říčany – Pacov.

Dům je v původním neudržovaném stavu a je k němu vytvořena architektonická studie, která je k dispozici novému majiteli. Vizualizace a půdorysy této studie jsou přiloženy ve fotogalerii inzerátu.

Nemovitost o celkové ploše 115 m2 sestává ze dvou podlaží. V přízemí se nachází garáž, předsíň, koupelna, WC a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Z předsíně vedou schody do sklepa a do druhého podlaží. V něm se pak nachází chodba, druhá koupelna, druhé WC, šatník, dva pokoje a ložnice s šatnou.

Ve sklepě se nachází kopaná studna. Před domem je malý dvorek, který může sloužit jako zahrádka nebo parkování pro auto. Na dvorku je v současnosti jímka. K hranici pozemku jsou dovedeny vodovod, kanalizace, plyn i elektřina.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Do centra Říčan je to cca 3 km. Je zde také výborná dopravní dostupnost. Přímo před domem se nachází autobusová zastávka.

Nemovitost je vhodná pro všechny, kteří chtějí bydlet v rodinném domečku, který si zrekonstruují podle vlastních představ s vynikající dostupností do Říčan nebo Prahy.

Doporučuji prohlídku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.

Energetický štítek budovy zatím není k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost třídy G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 115 m² Říčany

Září 8th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.