Prodej rodinného domu 115 m² Brno

Cena: 9 990 000 Kč, Prodej řadového domu s menším dvorkem – Brno Bosonohy, ulice Ztracená. Jedná se o klidnou okrajovou lokalitu volně navazující na okolní louky a lesy. Ulice Ztracená je slepou ulicí s možností parkování přímo před domem. Dům je po nedávné kompletní rekonstrukci v naprosto perfektním stavu. Jedná se o přízemní dům s obytným podkrovím dispozice 4+1. Z domu je přístup na menší dvorek o rozloze 45 m2, s pergolou a samostatným přístupem z ulice. Ze dvora je rovněž přístupný menší sklep na zeleninu o výměře 6 m2. Celková užitná plocha domu 113 m2 + sklep. Celková výměra pozemku 123 m2.

Dispozice:
1.NP:
– Obývací pokoj 19 m2.
– Chodba – 7,5 m2.
– Kuchyň – 14 m2.
– WC 1,5 m2.
– Koupelna 5,1 m2.
– Komora 4 m2.
– Předsíň s přístupem na dvůr 6,3 m2.
2.NP:
– Dětský pokoj 15,4 m2.
– Pracovna 10,7 m2.
– Ložnice 14 m2.
– Chodba 7,3 m2.
– Schodiště 3,6 m2.
– Koupelna s WC 4,3 m2.
1.PP:
– Sklep 6 m2.

Stav a vybavení:
– V roce 2005 došlo k rozsáhlé rekonstrukci – nová střecha (krov, zateplení, krytina – taška pálená), rozvody vody v plastu, nové topení – rozvody v mědi + topná tělesa + plynový kotel, plastová okna, podlahy.
– V roce 2013 renovace dvora, výstavba pergoly + dřevěné obklady.
– V roce 2015 Instalován nový plynový kotel zajišťující vytápění a ohřev TUV, nová topná tělesa, kompletní výměna interiérových dveří, nová kuchyňská linka.
– V roce 2017 proběhlo zateplení celého domu, nová fasáda, vstupní bezpečnostní plastové dveře, osazení nových plastových střešních oken, nové zasklení všech oken v přízemí trojkomorovým izolačním sklem, rekonstrukce koupelny v patře.
– Kuchyňská linka na míru, elektrická trouba, plynová varná deska, myčka. Lednice s mrazákem volně. Výhodou je rovněž okno přímo za pracovní deskou s varnou deskou. Kuchyně je společná s jídelním koutem.
– Koupelna v přízemí s vanou a umývadlem, zde rovněž umístěna pračka se sušičkou.
– Koupelna v patře po kompletní rekonstrukci včetně koupelnového nábytku na míru, se sprchovým koutem, umývadlem, společná s WC, kondenzační plynový kotel BAXI, topný žebřík.
– Podlaha v celém domě plovoucí, sociální zázemí – keramická dlažba.

Náklady:
– Plyn 1.960,- Kč měsíčně.
– Elektřina 1.300,- Kč měsíčně.
– Voda 300,- Kč měsíčně.

Více o Bosonohách a občanské vybavenosti:
Brno Bosonohy je okrajová městská část ležící na západním kraji města Brna s komfortním napojením na dálnici D1.
V Bosonohách je kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde mateřská a základní škola, zdravotnické zázemí, řada obchodů a služeb – potraviny, drogerie, lékárna, řada restaurací atd.
Sportovní vyžití zde zastupuje fotbalový a tenisový klub, park pro děti, sportovní a dětské hřiště.
Brno – Bosonohy si rovněž udržují svou bohatou folklórní tradici a zvyky.

Průkaz energetické náročnosti budovy je nyní v řešení. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je nemovitost dočasně (do okamžiku jeho předložení) označena kategorií “G”, což ale neznamená, že do této kategorie spadá.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 115 m² Brno

Březen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.