Prodej rodinného domu 1145 m² Hodonín

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vyjímečné investiční příležitosti pro podnikatele – čtyřpodlažní nemovitost s příslušnými stavebními pozemky se schválenou možnou zástavbou, vše přímo v centru okresního města Hodonín na hlavní obchodní zóně – ul. Národní třída.

Stávající nemovitost má nákladně vybudované dva obchodní prostory, řádně zkolaudované:
– suterén výška 4m, plocha 452 m²
– přízemí, výška 4m, plocha 345 m²
Celkem 797 m² obchodních ploch v nejvyšší stavební kvalitě.
Zastavěná plocha budovy vzhledem k rozšířeným obchodním částem nemovitosti tvoří půdorysně plochu 520 m². K nemovitosti přísluší dvůrní trakt s vyasfaltovanou plochou a částečným zastřešením o celkové ploše 590 m², příjezd je umožněn z ulice s Národní třída a zároveň z ulice Sadová.

Majitel má k dispozici kladné vyjádření Odboru plánu rozvoje města ve smyslu umožnění výstavby např. bytových jednotek ve třech podlažích, neboť pozemek se nachází v zóně 1 a navíc v jeho okolí jsou mnohopatrové činžovní domy, tedy urbanisticky není žádný problém.
Zastavitelnost pozemku ve dvorním traktu je až 100% plochy, neboť to je v souladu s územním plánem. Celková zastavěná a nezastavěná plocha činí u této naprosto vyjímečné nemovitosti 1110 m². Parkování možné přímo na Národní třídě před domem nebo na centrálním parkovišti na Masarykově náměstí, což je 38m od domu, dále lze využít i ideální vyasfaltovanou plochu ve dvorním traktu s bezproblémovým příjezdem z ulice Sadová.
V případě zájmu, lze rozšířit suterén na stávajícím dvorním traktu, čímž vznikne parkovací plocha na ploše zhruba 500 m², a dále na tomto vybudovat tři podlaží bytových jednotek s propojením na stávající nemovitost na Národní třídě, včetně dobudování půdních bytů v půdním monumentálním prostoru. Projekt na výtah ve stávající budově má majitel vypracován a schválen s vydaným stavebním povolením.

Vzhledem k vyjímečnosti, atraktivnosti a s přihlédnutím k vysoké hodnotě nabízené nemovitosti budou bližší informace, včetně požadované ceny sděleny jen velmi vážným zájemcům na základě osobního jednání. Ev. číslo: 632076.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 1145 m² Hodonín

Listopad 9th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.