Prodej rodinného domu 112 m² Týniště nad Orlicí

Cena: 5 175 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu 5+1, který se nachází v blízkosti náměstí v městě Týniště nad Orlicí. Jedná se o dvoupodlažní RD který je podsklepený a stojí na pozemku o výměře 314 m².
V přízemí tohoto domu je vybudovaný obchod který prošel rekonstrukcí a v kterém jsou nové regálové systémy. Obchod má výlohy ze speciálního bezpečnostního skla, přičemž z obchodního prostoru lze vybudovat bytovou jednotku o velikosti 3+1 se samostatným vchodem. Obchod je umístěn ve výborné lokalitě v centru města. V prvním patře jse nachází bytová jednotka 3+1 s terasou. Do domu je zaveden plyn, dálkový vodovod a veřejná kanalizace. Půda je připravena k vybudování podkrovního bydlení. K domu náleží velká zahrada. Možnost zastřešeného parkování pro více vozidel nebo technické zázemí pro řemeslníky. Hypoteční úvěr je již součástí realitního servisu. Ev. číslo: 636378.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 112 m² Týniště nad Orlicí

Září 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.