Prodej rodinného domu 111 m² Řeka

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej větší zděné rekreační chaty s balkónem k celoročnímu užívání. V posledních 10-ti letech provedena celková vnitřní modernizace objektu, zateplení, nové okna a vytápění. Stavba má 2 podlaží, je podsklepená, přízemní (2 pokoje, WC, sprchový kout, kuchyň) s obytným podkrovím (velký pokoj, WC, koupelna s vanou), v domě se nachází bytová jednotka 3+1 a sklepní prostory včetně garáže. Stavba je napojena na přípojky elektro, vodovod, plyn. Domovní kanalizace je svedena do jímky na pozemku. Schody do patra – dřevěné, schody do sklepa – betonové. Fasáda nově zateplená se silikátovou omítkou, okna plastová. Podlahy v pokojích s koberci na deskách, dále podlahy PVC a dlážděné. Vnitřní příčky zděné, omítky štukové. V koupelně a WC – keramické obklady. Vytápění ústřední plynové z kombinovaného bojleru. V kuchyni kuchyňská linka s dvouplotýnkovým plynovým sporákem, externí trouba, mikrovlnka, ruční tyčový mixér, myčka, lednice s mrazákem. V koupelně zánovní sanita, WC kombi. Obyvatelná podlahová plocha je 77 m². Celková podlahová plocha je 111 m². Součástí je také pozemek okolo domu s výměrou 276 m² a podíl na příjezdové cestě o podílu 2/12 (82 m²) . Venkovní prostor nabízí posezení na zámecké dlažbě a krb.
Energetická náročnost budovy lze po změně plynového na kondenzační kotel snížit na tř. B.
Měsíční zálohy spojené s užíváním nemovitosti (plyn, elektřinu, odpad a vodu) pro 1 osobu činí ca 2.500,- Kč.
Řeka je horská obec, kterou najdeme na jihozápadě od města Třince. Obec se rozkládá v malebném údolí stejnojmenné říčky s názvem Řeka. Je to celoroční rekreační oblast v Moravskoslezských Beskydech, v údolí mezi Godulou a Javorovým. V obci jsou značené turistické trasy, které slouží jak pěším tak cyklistům k výletům do Beskyd, pro lyžaře pak dvě sjezdové tratě s lyžařskými vleky.
V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Pro domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 633879.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 111 m² Řeka

Duben 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.