Prodej rodinného domu 110 m² Libčice nad Vltavou

Cena: 8 710 000 Kč, prodej rodinného domu o dispozici 4+1 v krásné klidné lokalitě Libčic na Vltavou, v ulici Pod Hájem.

V přízemí domu je kuchyně, dva pokoje a příslušenství (samostatná koupelna a WC, spižírna). V patře jsou dvě místnosti příslušenství (koupelna s WC, komora). V minulosti plnilo první patro funkci samostatného bytu, kterou lze instalací kuchyňské linky obnovit. Dům je z části podsklepen, další sklep (cca 30 m²) se nachází na zahradě, je vhodný k uskladnění potravin.

V sedmdesátých letech prošel dům zásadní přestavbou. Další úpravy byly dělány v nedávné době – výměna oken za plastová, hliníková krytina na střeše (stáří cca 9 let, výhodou je záruka 40 let od zhotovení).

K domu i zahradě je přistupováno s velkou péčí. Interiér nenabízí sice modernu, ale ceková atmosféra navozuje pocit naprostého klidu. Rovinatá zahrada je převážně zatravněná, v její dolní části jsou zeleninové záhony a skleník. Za domem jsou přístavky, které slouží jako úložné prostory, nebo mohou posloužit k chovu drobného zvířectva.

Tuto nemovitost doporučuji zároveň i pro její umístění. Příznačný název ulice Pod Hájem napoví o lokalitě více.

Pro bližší informace a nezávaznou prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 644875.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 110 m² Libčice nad Vltavou

Říjen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.