Prodej rodinného domu 110 m² Kralice nad Oslavou

Cena: 1 900 000 Kč, CENA PO SNÍŽENÍ!!!
Zprostředkujeme Vám prodej přízemního rodinného domu s menším dvorkem (100 m2) a předzahrádkou (48 m2) v centru obce Kralice nad Oslavou, okres Třebíč. Vzdálenost od Náměště nad Oslavou 4,5 km a od Brna 35 km.
Celková plocha pozemku činí 297 m2, z čeho zastavěná plocha zabírá 135 m2.
Na domě byla započata rekonstrukce: nová střešní krytina, plastová okna a vstupní dveře, rozvody elektřiny v mědi a rozvody topení též v mědi – připraveno na vytápění kotlem na tuhá paliva.
Dispozice: z předsíně (8,2 m2) se vlevo vchází do kuchyně (8,8 m2), dále do obývacího pokoje s jídelním koutem (19,2 m2) a poté do ložnice (13,7 m2), na níž navazuje praktická šatna (3,5 m2). Dále je z vstupní chodby na levé straně vstup do koupelny (5,5 m2). Z předsíně se dostaneme jak na půdu, která je nad celou obytnou částí, tak i do sklepa, kde bude umístěný bojler na ohřev vody a dále na konci chodby do technické místnosti k umístění kotle na tuhá paliva.
Na uzavřený dvůr je možné se dostat jak z domu, tak i autem přes vrata v zadní části pozemku. Dům je napojen na elektřinu, na dvoře je vlastní studna, ostatní inženýrské sítě jsou připraveny k připojení na hranicích pozemku – plyn, veřejný vodovod a obecní kanalizace.
Obec Kralice nad Oslavou leží na hlavní silnici mezi Brnem a Třebíčí a na železniční trati Brno–Jihlava.
Je zde veškerá občanská vybavenost: mateřská školka, základní škola do 5. třídy, (do 9. třídy v Náměšti nebo Březníku), obchod Coop, restaurace, pošta, lékárna, obvodní a zubní lékař, autobusová i vlaková zastávka, dětské hřiště, knihovna.
Vizualizace domu na vyžádání u realitního makléře.
Zdarma Vám zajistíme nejvýhodnější financování.
Budu se na Váš těšit na osobní prohlídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 110 m² Kralice nad Oslavou

Srpen 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.