Prodej rodinného domu 110 m² Dědice

Cena: 1 100 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej přízemního rodinného domu o dispozici 3+kk v malebné vesničce Dědice, která je obklopená lesy a rozprostírá se v údolí Syrovického potoka. Obec leží 7 km jihozápadně od Moravských Budějovic a 30 km od Třebíče. Obec je umístěna na trase Jemnice – Moravské Budějovice. Dům je umístěný na pozemku o celkové výměře 772 m2 z toho zastavěná plocha včetně nádvoří činí 500 m2 a zahrada 272 m.
Tento dům je ve fázi rekonstrukcí, které jsou prováděny od dubna 2020. Dům, na kterém pozemek stojí je bez známek vlhkosti. V domě proběhly rekonstrukce v podobě podlah, které jsou v tuto chvíli zaklopeny OSB deskami. Jsou vyměněná okna za plastová, taktéž i dveře. Strop v obývací místnosti, která je spojena s kuchyní, je zateplen 10 cm nehořlavé vaty s parofólií a uzavřen palubkami. V místnostech je nově natažená elektrika v mědi. Topení rozvedeno do všech místností. Na domě pokračují rekonstrukce chodby, dlažeb a WC. Dům se prodává včetně veškerého vybavení. Nemovitost je potřeba vidět osobně a udělat si svoji představu o investici, která povede k dokončení všech rekonstrukcí.
Obec Dědice má železniční stanici, zastávku autobusu a obecní úřad. Pošta a základní škola pro 1. – 5. ročník je v Nových Syrovicích, vyšší stupně ZŠ v Moravských Budějovicích, fara v obci Velký Újezd.
Bližší informace u realitního makléře. Financování Vám rádi zajistíme.
CENA PO VÝRAZNÉ SLEVĚ!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 110 m² Dědice

Duben 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.