Prodej rodinného domu 107 m² Morkůvky

Cena: 5 990 000 Kč, Prodej přízemního rodinného domu 4+kk po kompletní rekonstrukci v obci Morkůvky. Dům prošel velmi zdařilou celkovou rekonstrukcí a změnou dispozice. Z původního zdiva zbyla jen část nosné stěny z uliční strany, které bylo kompletně odizolováno, ve zbytku stavby proběhla nová vyzdívka. Pod podlahou byla provedena nová vlhkostní i tepelná izolace. Kompletně nová dřevěná vazba, krytina, stropy, podhledy. Dále byly provedeny veškeré povrchy, instalace, rozvody, okna, dveře, sanita. Prakticky se jedná o novostavbu rodinného domu. Dům je přízemní polořadový – krajní, půdní prostor k bydlení nevyužit. Rovněž proběhla kompletní renovace dvorního traktu. Byla položena nová dlažba, zaset nový trávník, došlo k opravě opěrných zdí, nově byly vystavěny dva přístřešky pro venkovní posezení. V současnosti se dodělává zbytek oplocení. K dispozici jsou také dva menší klenbové vinné sklepy přístupné ze dvora. Celková obytná plocha domu je 108 m2, pozemek 329 m2. K dispozici rovněž parkování na vlastním pozemku.

Dispozice:
Předsíň 6,57 m2.
Pokoj 12,22 m2.
Obývací pokoj + kk 37,32 m2.
Pokoj (pracovna) 9,58 m2.
Ložnice 13,86 m2.
Koupelna s WC 8,52 m2.
2x sklep 20 m2.

Rozsah rekonstrukce:
Nová sedlová střecha včetně nové vazby, krytina – taška pálená.
Nové omítky, nová instalace elektřiny v mědi, nové rozvody topení, odpadů a vody.
Vytápění a ohřev TUV zajišťuje nový plynový kotel BAXI, rozvody v mědi, nová topná tělesa, v koupelně podlahové vytápění.
V hlavní obytné místnosti je nachystána příprava pro krb či krbová kamna.
Okna plastová s izolačním trojsklem včetně francouzských dveří z obývacího pokoje, nové vstupní dveře do domu.
Nové interiérové dveře včetně obložkových zárubní.
V celém domě nová stropní konstrukce včetně izolace a podhledů.
Podlaha plovoucí, v kuchyňské části, koupelně a vstupní chodbě keramická dlažba.
Nová koupelna s WC, vana akrylátová, umývadlo, topný žebřík, nový obklad a dlažba. V koupelně rovněž instalována voda s odpadem pro pračku.
V kuchyňském koutu příprava veškerých instalací pro kuchyňskou linku.

Více o obci Morkůvky:
Obec Morkůvky leží 6 km severně od Velkých Pavlovic a 3 km jižně od Klobouk u Brna.
Dopravní spojení zajišťuje autobus v rámci IDS JMK.
K okraji Brna je dojezd do 30 minut klidné jízdy autem, vzdálenost cca 33 km.
Morkůvky mají základní občanskou vybavenost – obecní úřad, knihovna, kulturní dům, kino, koupaliště. Ze spolků zde fungují hasiči, myslivci a Sokol.
Širší občanskou vybavenost zajišťují sousední Klobouky u Brna, kde se nachází mateřská, základní i umělecká škola, gymnázium, střední odborná škola, zdravotní středisko, lékárna, pekárna, dvě benzínové stanice a řada obchodů a restaurací.
Morkůvkami vede rovněž vinná cyklostezka. Obec leží v údolí, které z jižní strany uzavírá les Boleradické vrchoviny. Na jeho území se nachází hned čtyři přírodní rezervace.
Ne náhodou získala obec Morkůvky v roce 2017 ocenění v soutěži Vesnice roku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 107 m² Morkůvky

Březen 31st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.