Prodej rodinného domu 105 m² Chvalčov

Cena: 3 690 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej koncového řadového, přízemního rodinného domku 2+1, v klidné části obce Chvalčov, se dvorkem a zahradou.

Dům prošel před cca 5 lety kompletní rekonstrukcí – plastová okna a vstupní dveře, nově koupelna, nově deskové radiátory, rozvody topení, elektřiny, vody a odpadu, nově podlahy, omítky, stropy, k dokončení podlahové krytiny, kuchyňská linka, samostatné schodiště.

Dispozičně je dům řešen takto: Přízemí – zádveří, 2 pokoje, kuchyň s jídelnou, technická místnost, koupelna s WC. Patro – půda umožňující vestavbu dalších 2 pokojíků, v příp. potřeby většího prostoru nutno zvednout střechu.

Dům je napojen na vodu z vlastní studny, odpad do obecní kanalizace. Vytápění centrální plynovým kotlem, příp. lokálně krbovými kamny, ohřev vody plynovým kotlem. Elektřina 230/400 V.

Před domem je zahrada, která je i s okny domu orientována na jižní prosluněnou stranu, tento venkovní prostor je vhodný na zřízení venkovního posezení, zahradního skladu či samostatných parkovacích míst.

Zastavěná plocha domu 105 m², užitná plocha cca 86m², pozemek celkem 369m². Ev. číslo: 24571.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 105 m² Chvalčov

Září 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.