Prodej rodinného domu 101 m² Záchlumí

Cena: 5 325 200 Kč, V zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme k prodeji moderní novostavbu v obci Záchlumí, která leží pouhých 30 km západně od Plzně. Užitná plocha je 101 m2, z čehož zastavěnou plochou je 63 m2, vystavěného na pozemku o celkové rozloze 518 m2, jehož jednotka je součástí dvoj domu.

Dům je zděný, patrový a nízkoenergetický. Nabízí klidné rodinné bydlení s výhledem do zeleně a je situovaný v mírném jižním svahu nově rozrůstající se obce.

Vybavení domu nabízí betonovou základovou desku, svislé nosné konstrukce se zděným systémem Porotherm 30 (broušené cihly), odizolovanou mezibetonovou stěnu, železobetonové schodiště, plastová okna s vnitřními parapety, rozvody vody a kanalizace v plastu, standardní elektroinstalaci, vnitřní dvouvrstvé štukové omítky, fasádní zateplovací systém Polystyren se strukturní omítkou, okapový štěrkový chodník, klempířské prvky TiZn, příjezdovou zámkovou dlažbu a hrubé terénní úpravy.

Dle svého vkusu si můžete zvolit např. zařizovací předměty v koupelně, obklady, dlažbu, dveře i terénní úpravy v okolí domu do 5m.

Obec nabízí skvělou občanskou vybavenost, kterou jsou školky, školy 1. stupně, sportoviště a mnoho dalších. Pro ty z Vás, kteří máte rádi jízdu na kole, je v okolí i několik cyklotras.

Možno financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi, zdarma zajistíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Doporučuji osobní prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 101 m² Záchlumí

Září 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.