Prodej rodinného domu 100 m² Suchdol nad Odrou

Cena: 3 090 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej celoročně obyvatelné zděné chaty v obci Kletné, Suchdol nad Odrou.
Dům byl kolaudován v roce 1988 a prošel rekonstrukcí v roce 2010, kdy byl kompletně zateplen, došlo k osazení plastových oken a instalaci plynového kotle. Vytápění objektu je tedy možné kombinací plynu a tuhých paliv.
Dispozice: chata má tři podlaží.
• Suterén s garáží, sklepem a kotelnou o rozloze cca 40m², 2.
• Přízemí s chodbou, kuchyní, obývacím pokojem, toaletou a koupelnou, celkem 42m². Kolem přízemního podlaží je také balkón (17,1m²),
• Podkroví se dvěma pokoji o rozlohách 8,9m² a 9,7m² a s lodžií 6m². Z podkroví je také přístup na půdu.
Budova je orientovaná na jihozápad.
Měsíční náklady na bydlení cca 3000 Kč/měsíc.

Pozemek zahrady kolem chaty má rozlohu 415m² s několika vzrostlými stromy, živým plotem a malým jezírkem.

Stavba se nachází v klidné oblasti a je snadno dostupná autem. V blízkosti je také autobusová zastávka. Do Suchdolu nad Odrou je to autem cca 3min., do Fulneku 7minut. Vodní nádrž Kletné je vzdálená zhruba 7minut volnou chůzí od chaty.

Zajištění výhodného financování v ceně.

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 22510.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 100 m² Suchdol nad Odrou

Duben 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.