Prodej rodinného domu 100 m² Hranice

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zemědělské usedlosti se zastavěnou plochou 413 m², zahradou s výměrou 3 287 m² s ovocným sadem v obci Slavičín, Hranice VII. Obec svoji polohou nabízí dokonalou dostupnost do města Hranice – je to 4 min. – 5 km a do města Lipník nad Bečvou – 3 min. – 4 km. Jedná se o zachovalou zemědělskou usedlost tvořenou 2 domy (jeden s přiděleným číslem popisným) určenými k rekonstrukci.
1. Dům se zastavěnou plochou 112 m² disponuje bytovou jednotkou 2+1 a sestává ze vstupní chodby, kuchyně, obývacího pokoje, další chodby, komory, koupelny a wc. Dům je částečně podsklepen, střecha pokrytá eternitem. Na dům dále do tvaru L navazuje propojená stodola, která je zároveň spojená s 2. domem a hospodářskou částí pro chov domácích zvířat.
2. Dům s přiděleným číslem popisným leží na zastavěné ploše 301 m² a disponuje verandou, kuchyňkou, obývací pokojem, wc. Je z části podsklepen. K dispozici je také půdní prostor s možností přestavby v obytné prostory s plochou 150m².
Na pozemku je dále průjezdná stodola se sedlovou střechou (po výměně 1 trámu). Oba domy spojuje malý dvorek. Na pozemku se nachází velký ovocný sad a před domem vlastní kopaná studna. V JV části se nachází předzahrádka, v JZ pak zahrada se vzrostlým ořechem, jabloněmi a hrušněmi. Ze zahrady se naskýtá pohled na Hrad Helfštýn, nacházející se u obce Týn nad Bečvou, asi 3 km od Lipníka nad Bečvou a 15 km od Přerova.
Připojení k plynu a obecnímu vodovodu na hranici pozemku, vlastní studna, septik. Součástí prodeje jsou také další dva pozemky v katastru nemovitostí evidované jako lesní pozemek (98m²) a ostatní plocha (176m²).
V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Bližší informaci u makléře. Ev. číslo: 634815.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 100 m² Hranice

Červen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.