Prodej rodinného domu 100 m² Březnice

Cena: 2 950 000 Kč, Nabízíme k prodeji dům se zahradou v obci Březnice, Středočeský kraj. Celková plocha pozemků je 1287 m2, z toho zastavěná plocha domu 140 m2.
Jedná se o zděný dům se sedlovou střechou. Dům prošel za dobu dosavadní životnosti řadou úprav. Původní objekt ze začátku dvacátého století byl doplněn o obytnou místnost a terasu. Při posledních úpravách byla terasa obezděna a vytvořena další obytná místnost. Byla provedena úprava sociálního zařízení a výměna některých rozvodů elektro.

Dům je vestavěn do mírného svahu. V suterénu se nacházejí skladové prostory.
Do obytné části se vstupuje zádveřím, ve kterém najdete schodiště do chodby, ze které je přístupná koupelna se vstupem na WC. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a umyvadlem, WC v samostatné části.
Z chodby je po dalších schodišti přístupná obytná místnost s navazující ložnicí.
Z chodby je dále vstup do kuchyně. Z kuchyně je přístupná větší komora a obytná místnost.
Z komory vede vstup do suterénní místnosti užívané jako sklep. Dále je k dispozici půdní prostor.

K objektu dále náleží bývalá hospodářská budova (48 m2), sklad (10,37 m2), přístřešek s kůlnou (8,42 m2) a plechový sklad (17,6 m2). Zavedena přípojka vody, kanalizace, elektřiny.
Březnice se nachází 17 km od Příbrami. V obci najdete Městský úřad, supermarket, řadu restaurací. Za zmínku stojí Zámek Březnice nebo zdobený kamenný most.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 100 m² Březnice

Říjen 2nd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.