Prodej, Rodinné domy, 280 m² – Jihlava

Cena: 12 990 000 Kč, Nabízím jedinečný dům na jedinečném místě se zahradou, který vás nadchne a zatoužíte ho mít:) Případně je možnost využít jej jako prestižní sídlo firmy.
Ukázková orientace domu zaručuje jedinečnou světlost interiéru, který disponuje nejen praktičností ale i dobrou dispozici.
Jednotlivá podlaží jsou rozdělena tak, aby maximálně plnila svou funkci. Suterén domu je dispozičně řešen jako technická část, prádelna a víceúčelová místnost (je možno zřídit saunu, posilovnu, vinárnu).
První podlaží hlavní obytný prostor, je využíván především během dne. Vzdušnost tohoto patra umocňuje prosvětlené schodiště a propojenost hlavní místnosti a jídelny. Je zde i kuchyň s prostornou spíží a koupelnou se sprchovým koutem.
Druhé podlaží poskytuje klidovou zónu se třemi obytnými místnostmi. K dispozici je koupelna s vanou pro maximální odpočinek.
Ve třetím podlaží (půdní prostor) , je možno realizovat vestavbu ( již provedena příprava přípojek) a tím si zvětšit již tak velký prostor pro pohodlné bydlení v tomto domě.
Dům je částečně obklopen terasou navazující na zahradu se vzrostlou zelení. Parkování je zajištěno v garáži, která je průchozí k domu a zahradě.
Podrobnější informace Vám velice rád sdělím na prohlídce či po telefonu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Rodinné domy, 280 m² – Jihlava

Červenec 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.