Prodej restaurace 324 m² Malé Kyšice

Cena: 12 500 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lesní restaurace s kapacitou přibližně 50 až 60 hostů. Terasa a zahradní posezení nabízí dalších přibližně 50 míst. Interiér restaurace je po částečné rekonstrukci, restaurace je v současní době v provozu.
Dominantou restaurace je krb a vkusně vybraný nábytek. V okolí restaurace vede oblíbená a frekventovaná cyklostezka. V okolí se také nachází přírodní park Povodí Kačáku. Budova je celá podsklepená, ve sklepě se nachází zplyňovací kotel na dřevo a skladovací prostory.
První patro (4 pokoje, koupelna, WC) a sklep jsou ve stavu vhodného k rekonstrukci. Jedná se o nemovitost s velkým potenciálem na skvělém místě, obklopen přírodou. Celková velikost pozemku je 4801 m² a z toho využitelná plocha je více než 2000 m². Budova je napojená na vodovod, plyn, odpad je řešen do jímky.
Pokud sníte o vlastním podnikání na výjimečném místě tak právě zde jste ho našli. Tato nemovitost nabízí skvělé možnosti pro pořádání svateb, rodinných oslav a jiných událostí, včetně ubytování hostů.

Budu se na Vás těšit na osobní prohlídce, kde Vám lesní restauraci Hřebenka rád představím. Ev. číslo: 637053.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej restaurace 324 m² Malé Kyšice

Listopad 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.