Prodej RD 4+1, CP 2.079 m² , podnávratí, zahrada, studna, sklep, Mikulčice, okres Hodonín

Cena: 2 463 740 Kč, Ve výhradním zastoupení majitelů nabízím k prodeji rodinný dům s velmi krásnou zahradou v malebné, vinařské obci Mikulčice. Obec se základní občanskou vybaveností. Dostupnost: Hodonín – 10,5 km, Břeclav – 16,4 km a Brno – 65 km. Dům se nachází téměř v centru obce, v její klidné části. Příjezdová komunikace – kostky. Dům má sedlovou střechu s pálenými taškami. Jeho přední část je podřezána. Do nemovitosti se vchází vraty do podnávratí a do domu ze dvora. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (elektřina – 220V a 380V, plyn, veřejný vodovod a kanalizaci). Zdrojem teplé vody je plynový kotel, vytápění domu je wavkami. Za vchodovými dveřmi je menší chodba (4,5 m2) a z ní vpravo je vchod do první obytné místnosti (14,2 m2) s oknem na dvůr a z tohoto pokoje /který nyní slouží jako komora, lze vejít do druhé obytné místnosti (21.2 m2) s okny do hlavní silnice. Z chodby lze též, vlevo, vejít do kuchyně (13,5 m2) s okny do dvora a za kuchyní se nachází koupelna (5,1 m2) s toaletou, umyvadlem, sprchovým koutem a plynovým kotlem na ohřev vody. Z kuchyně lze též vejít do třetí místnosti (22,5 m2) a z ní do čtvrtého pokoje (17,8 m2). Obě obytné místnosti mají okna do hlavní ulice. K domu náleží i velmi pěkná a udržovaná zahrada (1.859 m2). Na ní je kopaná studna (cca 8 m hluboká s užitnou vodou (je zde čerpadlo na zalévání záhonů se zeleninou. Je zde též několik ovocných stromů. Doporučuji prohlídku a následnou koupi jako vynikající investici, vzhledem k atraktivnosti lokality. Jedná se sice o starší dům, ale je ihned obyvatelný a budoucí majitel v něm může bydlet a rekonstruovat jej k obrazu svému. Jsem schopen zajistit financování koupě této nemovitosti pomocí profesionálního hypotečního partnera. Jelikož byl dům postaven před rokem 1937, nemusí být dodán PENB.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78696.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD 4+1, CP 2.079 m² , podnávratí, zahrada, studna, sklep, Mikulčice, okres Hodonín

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.