Prodej prostorného bytu 170 m² Praha 7

Cena: 16 300 000 Kč, Pro milovníky klasických měšťanských domů máme atraktovní nabídku:

Krásný a rozsáhlý mezonetový byt s výhledem do zeleně Letenský sadů (kostel sv. Klimenta) a na panorama Starého Města s Vltavou. Jedná se o klidný dům s několika bytovými jednotkami, námi nabízený se rozkládá kompletně v 6. a 7. nadzemní podlaží. Celková plocha činí 170 m².

Dispozici 5 + 1 tvoří:
Prostorný obývací pokoj, na který navazuje samostatná kuchyně
4 ložnice
Malá pracovna v podestě
2 x samostatné WC
2 x koupelna
Prádelna
Předsíň a chodba se vstupy do pokojů
Velký sklep v suterénu domu

Byt prošel kompletní a velmi precizně provedenou rekonstrukcí s vybavením vyrobeným na míru. Podlaha mimo koupleny a WC je kompletně dřevěná a sladěna s přiznanými trámy a původními půdními prvky. Velká špaletová okna zajišťují dostatek světla, na severní straně vedou do vnitrobloku, na jižní pak k řece.

Podkrovní části jsou vyplněné vestavnými skříněmi s dostatkem úložného prostoru.

Zařízení je moderní a na velmi vysoké úrovni. Na kuchyňské lince nalezneme leštěný kámen, v ložnici krb a v koupelnách jak sprchový kout, tak vanu.

Po rekonstrukci z roku 2016 je i samotný dům. Stavba výtahu je schválena, je možné i vybudování terasy u bytu s výhledem do vnitrobloku.

Parkovací stání vje možné pronajmout ve dvoře, náklady na služby činí 6000 Kč.

Zveme vás na prohlídku, financování v případě potřeby zajistíme za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej prostorného bytu 170 m² Praha 7

Listopad 16th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.