Prodej pozemku Zahrady, 829 m²

Cena: 1 649 710 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 829 m2 v katastrálním území obce Habrovany v těsné blízkosti Rousínova. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako zahrada, dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro rekreační bydlení, lze na něm tedy vystavět chatu nebo dům. Námi nabízený pozemek má obdélníkový tvar s uliční šíří cca 16 m. Přístup k pozemku je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci. K pozemku je přivedena elektřina, která je ukončena ve sloupku na jeho hranici s touto obecní komunikací. Pozemek je z větší části rovinatý. Povrch je udržovaný – travnatý s několika vrostlými stromy na jeho okraji. Toto úžasné místo nabízí krásný výhled, dostatek soukromí a prostor nejen pro výstavbu rekreační chaty, ale možnost vybudovat celoročně obyvatelné obydlí uprostřed přírody, a přesto v těsné blízkosti města Rousínova.
V obci je dobrá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95805.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Zahrady, 829 m²

Srpen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.