Prodej pozemku o výměře 479 m² ,

Cena: 3 290 000 Kč, Exkluzivně nabízím prodej stavebního pozemku v obci Včelná v Sokolovského ulici s vybudovanou pergolou o celkové výměře 479 m2. Stavební pozemek vedený jako zahrada, na kterém se aktuálně nachází udržovaná zahrada má u hranice pozemku obecní vodovod a kanalizaci, elektřinu i plyn. Dle platného územního plánu a regulativu je možno na pozemku postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlažích, zastavitelnost území je 35%
Součástí prodeje je i dřevěná pergola (55m2) s vybudovanou kuchyní, krbem a sociálním zázemím. Pergola dává celé nabídce možnost okamžitého rekreačnímu využití.
U hranice pozemku v uzavřeném dvoře se nacházejí parkovací stání a zděná garáž, které lze k nabízenému pozemku koupit. Cena parkovacího stání je 150.000,- Kč a zděné garáže 300.000,- Kč
Nabízený stavební pozemek má své samostatné parcelní číslo. Pergola, parkovací stání a garáže se během měsíce dubna budou vymezovat prohlášením vlastníka a geometrickým plánem.
Více informací u makléře zakázky.
Doporučuji osobní prohlídku. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N89098.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku o výměře 479 m² ,

Duben 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.