Prodej pozemku Komerční, 1 058 m²

Cena: 4 190 000 Kč, Ahoj! Milujete hory a máte volný kapitál pro investici? V tom případě máme pro vás velmi zajímavou variantu v neméně zajímavé lokalitě obce Loučná nad Desnou – Filipová.
Ke koupi totiž nabízíme pozemek o celkové výměře 1058 m2, na kterém byla započata výstavba apartmánového domu o 3 bytových jednotkách. Na pozemku najdete základovou desku o rozměru 13,9 x 8,7 m a dům je pak naprojektován dispozičně na byt 2+kk v 1.NP o velikosti cca 42 m2, byt 2+kk ve 2.NP má výměru cca 40 m2 a celá pravá část chalupy potom představuje velký mezonetový byt 4+kk se šatnou a výměrou zhruba 80 m2.
Na pozemku je elektrická přípojka, v rámci projektu je schválená realizace studny a pro odpady jímka. V obci nicméně aktuálně probíhá jednání o veřejné kanalizaci. Součástí prodeje je také dřevěný zahradní domek, který dobře poslouží jako zázemí stavby a později jako úložný prostor.
Připravili jsme pro vás vizualizaci jednak interiéru, kde si můžete lépe představit dispozice jednotlivých bytů, ale především vizualizaci exteriéru i se zasazením budovy do terénu.
Lokalita přímo v centru turistického dění – a to pro letní i zimní sezónu. Jen pár kilometrů je to na kvalitní sjezdovky v Koutech, zámek v Sobotíně se super wellness, do velkolosinského Therme parku v areálu místních lázní a mnoho dalšího. Tato investice dává smysl.
Pokud se vám tento styl líbí a poptáváte podobnou nemovitost, ozvěte se co nejdříve a budu se na vás těšit na prohlídce, kde si společně projdeme podrobnosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93814.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Komerční, 1 058 m²

Červenec 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.