Prodej pozemku k bydlení, 862 m², Brandýsek, ul. Nad Kovárnou

Cena: 4 950 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 862 m² v dobře vybavené obci Brandýsek, pouhých 15 minut od Prahy.
Dle územního plánu je pozemek zahrnut v zóně “BV
– Bydlení venkovské”, určený k výstavbě rodinného domu s maximálně jedním nadzemním podlažím + obytným podkrovím. Maximální zastavitelnost pozemku je 30%. Veškeré inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, elektřina a plyn) jsou na hranici pozemku.
Obec Brandýsek poskytuje svým obyvatelům veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Nalezneme zde například základní i mateřskou školu, poštu, lékárnu, autobusovou zastávku i vlakové nádraží se spoji do Kladna a do Prahy a hned několik obchodů s potravinami, z nichž jeden je pouhých 500 metrů od pozemku. A pokud budete potřebovat do města, za 10 minut jste v centru Kladna, případně za 25 minut na Zličíně. Přilehlé lesy jsou skvělým místem pro procházky a relaxaci v přírodě. Neváhejte a domluvte si prohlídku tohoto krásného pozemku ještě dnes.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku k bydlení, 862 m², Brandýsek, ul. Nad Kovárnou

Duben 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.