Prodej pozemku k bydlení, 381 m², Nalžovské Hory

Cena: 2 190 000 Kč, Nabízíme pozemek v okrese Klatovy v malé vesničce Otěšín, jenž je částí města Nalžovské Hory, a to asi 3 km jižním směrem. Vesnička spadá do území přírodního parku Buděticko. Ke koupání vybízí nedaleký rybník Lehovec a cyklisté jistě využijí cyklostezky. Jedním z mnoha turistických cílů může být i vrchol hory Suchá s výškou 565m nebo zámek Nalžovy. Nemalou výhodou je i možnost zimní rekreace a blízkost lyžařských areálů.
Veškerá občanská vybavenost je v Nalžovských Horách.
Součástí nabídky je již vypracovaný projekt od české společnosti. Navržený rekreační objekt má celkovou obytnou plochu včetně terasy 59 m2. MiniHaus je energeticky nenáročná stavba s nosnou robustní ocelovou konstrukcí, která nabízí mnoho variant včetně budoucího rozšíření. Domek bude napojen na elektrickou energii a pitnou vodu, odpady budou svedeny do jímky. Základním vybavením domku je toaleta, sprchový kout a kuchyňská linka. Více informací u makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku k bydlení, 381 m², Nalžovské Hory

Září 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.