Prodej pozemku k bydlení, 3330 m², Otovice

Cena: 6 293 700 Kč, Představujeme Vám klenot v koruně nemovitostí, naše exkluzivní nabídku prodeje pozemku. K dispozici je pozemek o výměře 3330 m2, který je v územním plánu definován jako smíšený obytný městský, což znamená, že je zde možná stavba rodinného domu. Toto je šance, kterou nesmíte nechat ujít!

Tento pozemek je ideální pro ty, kteří sní o klidném bydlení, avšak s rychlým přístupem k metropoli. Nachází se v oblasti Otovic, pouhých pár minut od Karlových Varů. Zde máte možnost vychutnat si ničím nerušený klid a zároveň být stále v blízkosti všech městských výhod.

Pozemek je charakterizován rovinatým terénem, nepřítomností oplocení a přístupem k inženýrským sítím přímo na hranici pozemku. Takže, pokud si představujete stavbu svého vysněného domova bez komplikací, je toto místo pro vás.

Ať už chcete žít v klidu a harmonii s přírodou, nebo toužíte po výhodách městského života, tento pozemek vám nabízí to nejlepší z obou světů.

Zavolejte makléři ještě dnes.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku k bydlení, 3330 m², Otovice

Září 16th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.