Prodej pozemku Bydlení, 986 m²

Cena: 4 142 000 Kč, Hledáte místo pro stavbu rodinného domu v blízkosti Českých Budějovic a přitom v klidu a v těsném kontaktu s přírodou?
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 986m2 na okraji obce Vrábče (Ves-Na Návsi), 11 km od města České Budějovice, 15km od Českého Krumlova, na hranici Blanského lesa a v dosahu samotné hory Kleť.
Pozemek je umístěn ve velmi málo frekventované části obce, ale zároveň v docházkové vzdálenosti na malebnou náves obce Vrábče. Obec disponuje mateřskou školou, restaurací, obchodem, vlakovou a autobusovou zastávkou.
K pozemku je vydáno kladné závazné stanovisko orgánu územního plánování k záměru výstavby rodinného domu, které umožňuje rychlou realizaci výstavby Vašeho nového bydlení.
Budoucí stav, ve kterém je pozemek prodáván, obsahuje: vybudovaný zpevněný povrch na přístupovém pozemku, vlastní el. kapličku a přípojku na obecní vodovod.
V případě zájmu lze nemovitost financovat hypotéčním úvěrem. Nezávazně Vám připravíme nabídku možného financování přes naše hypoteční centrum.
Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97965.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 986 m²

Prosinec 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.