Prodej pozemku Bydlení, 726 m²

Cena: 8 990 000 Kč, V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízím krásný rovinatý stavební pozemek o celkové rozloze 726 m2 s platným stavebním povolením a kompletním projektem na výstavbu moderního luxusního rodinného domu se 3 samostatnými bytovými jednotkami v Tursku o celkové užitné ploše 280 m2.
Pozemek je připravený na výstavbu, takže jakmile se stanete jeho novými majiteli, můžete začít bez prodlení stavět svůj nový domov. Pozemek leží v centru obce. Tento zajímavý projekt je koncipován jako velkorysý dvoupodlažní rodinný dům se třemi samostatnými bytovými jednotkami s vlastními terasami a předzahrádkami, každý o dispozici 4 + kk (cca 95 m2). V přízemí (1.NP) každé bytové jednotky se nachází zádveří, technická místnost, chodba, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou a výstupem na velkou zahradní terasu, koupelna se sprchovým koutem a WC, schodiště do patra. V 1. patře (2.NP) najdeme 3 neprůchozí ložnice, šatnu s oknem a koupelnu s vanou a toaletou. Ke každému bytu náleží dvě parkovací místa na vlastním pozemku. Platné stavební povolení již počítá s tepelným čerpadlem.
Obec Tursko je vyhledávaným místem pro svůj klid, čistý vzduch, hezké okolí a zároveň výbornou dostupnost do Prahy, autem cca 10 minut. Obec Tursko disponuje základní občanskou vybaveností. Je zde mateřská i základní škola s družinou, pošta, obchod, obecní knihovna, restaurace, cukrárna, zahradnictví, dětské hřiště. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekých Libčicích nad Vltavou nebo Velkých Přílepech cca 5 minut cesty autem. Dopravní spojení zajišťuje autobus v rámci PID na metro A Bořislavka.
Pořizovací cena obsahuje stavební pozemek, projekt na dvoupodlažní dům se 3 bytovými jednotkami, vydané platné stavební povolení, sítě (voda, kanalizace, elektro přípojka, plyn) v hranici pozemku. Koupi lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi zprostředkujeme, případně zajistíme moderní financování až na 35 let bez ohledu na věk a prokazování příjmů. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96435.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 726 m²

Září 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.