Prodej pozemku Bydlení, 644 m²

Cena: 3 000 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře cca 644 m2 v katastrálním území obce Rohatec. Pozemek se nachází mezi dvěma bytovými domy v blízkosti vlakového nádraží. Součástí pozemku je garáž. V současné době je pozemek vedený na katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří a ostatní plocha, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení, lze zde postavit i bytový dům. Pozemek je obdélníkového tvaru a skládá se ze dvou na sebe navazujících pozemků. Uliční šíře pozemku je 22,7 m, délka 28,4 m. Pozemek je udržovaný a součástí jsou vzrostlé stromy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku – voda, plyn, kanalizace. Elektřina je v pilíři. Přístup je po obecní komunikaci.
V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96156.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 644 m²

Srpen 19th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.