Prodej pozemku Bydlení, 1 636 m²

Cena: 2 250 Kč, Hledáte stavební pozemek, ale díky veškerým povolením, které jsou ke stavbě potřeba, nechcete lítat jako hadr na holi a zároveň čekat, než to úřady schválí? Máme pro vás řešení!
Takový pozemek nabízíme k prodeji v obci Podolí 1 km od města Mohelnice, kde se pohodlně napojíte na dálnici směr Olomouc a za 20 minut sedíte v krajském městě na kávě. Nebo to vezmete na sever směr Šumperk a do hodiny sedíte na lanovce v jednom ze skiareálů v Jeseníkách a kocháte se překrásnými výhledy na hřeben Hrubého Jeseníku.
Výměra pozemku je 1636 m2 a na hranici jsou přípojky elektřiny, kanalizace a obecní vodovod. K parcele vede nová dlážděná cesta s veřejným osvětlením. Na pozemku si sluníčka užijete, jak při snídaní, obědě, ale třeba i při večerní grilovačce.
Součástí prodeje je kompletní projekt rodinného dvougeneračního domu, který se skládá ze dvou bytových jednotek 4+kk, 3+kk, kůlnou, přístřeškem pro auto a terasou, a to s veškerým povolením včetně stavebního. Díky rovinatému profilu není potřeba větších terénních úprav.
Veškeré dokumenty budou k nahlédnutí při prohlídce.
V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.
Pokud vás tenhle pozemek zaujal, neváhejte mi zavolat s jakýmkoli dotazem. Nejlepší ovšem bude se setkat přímo na místě Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95141.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 1 636 m²

Červenec 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.