Prodej pozemku Bydlení, 1 317 m²

Cena: 2 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek, n o výměře 1317 m2.
Dle platného ÚP jsou parcely v zóně BI – bydlení v rodinných domech – městské a příměstské.
Inženýrské sítě – plynová přípojka, kanalizace jímkou, vodovod z 26 m hluboké kopané studny. Tento rok bylo vydáno uzemní rozhodnutí a souhlas s vybudováním přípojky obecního vodovodu a kanalizace. Dále je k dispozici posílená přípojka elektřiny 230/400.
Nemovitost nabízí výjimečné rezidenční bydlení, či možnost budoucí investice.
Vzrostlé stromy přímo na pozemku, lesy na jeho severní a východní hranici bez možnosti další zástavby a dostatečná vzdálenost sousedících nemovitostí nabízí naprostý klid a soukromí, přesto v docházkové vzdálenosti do centra města.
Přístup je po obecní komunikaci.
Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. V případě zájmu Vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů).
Město Sázava leží ve vzdálenosti 40 km jihovýchodně od Prahy (OC Chodov 30 minut autem a centrum Prahy 45 minut) a 21 km severovýchodně od Benešova. Dálnice D1 – exit 34 se nachází ve vzdálenosti 9 km. Obec nabízí veškerou občanskou vybavenost a právem se řadí mezi nejkrásnější a nejvyhledávanější sázavská letoviska. Jedinečná příležitost. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95509.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 1 317 m²

Červenec 29th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.