Prodej pozemku Bydlení, 1 218 m²

Cena: 4 500 000 Kč, Stavební pozemek se zasíťováním elektřinou, vodou a kanalizací .
Pozemek o ploše 1 218 metrů čtverečních je 100% připravený, abyste začali stavební práce. Bude zasíťován elektřinou, obecním vodovodem a kanalizací. Právě probíhá zasíťování a vybudování příjezdové silnice na samém okraji Václavic, které se svými 600 obyvateli leží v poklidném, zvlněném reliéfu Středočeského kraje. Samotný pozemek stojí na absolutní rovině a představuje ideální výchozí bod pro stavbu vysněného bungalovu nebo rodinného domu.
Zámek Konopiště, rybníky
Poklidná třičtvrtěhodinová procházka (3,5 kilometru) vás dělí od majestátního zámku Konopiště tyčícího se nad stejnojmenným rybníkem. Zámek je otevřen od dubna do listopadu a během sezóny ožívá akcemi, festivaly i romantickými večerními prohlídkami. Konopiště, to je také golf a wellness. Další vaše víkendové kroky mohou směřovat do benešovské Růžové (botanické) zahrady, hřebčína Favory, na hrad v Týnci nad Sázavou, do muzeí techniky či designu, kterých je zde spousta, či na 12km vzdálenou vyhlídku Máj.
Kulturní vyžití v Benešově, do Prahy dojedete do půl hodiny
Ačkoli samotné Václavice nabízejí v prvé řadě obchod s potravinami, městský úřad a knihovnu, v nedalekém Benešově nakoupíte a vyřídíte vše potřebné. Obec se na druhou stranu chlubí turistickými a cyklistickými trasami. Protéká jí Janovický potok, který je levostranným přítokem řeky Sázavy.
Okresním městem je 6km vzdálený Benešov s veškerou občanskou vybaveností, obchody, supermarkety, školami, školkami a gymnáziem, dále pak zdravotními službami a kulturním vyžitím včetně koupaliště a krytého plaveckého bazénu.
Autem jste do 30 minut na Chodově a do 45 minut v centru hlavního města.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93668.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 1 218 m²

Březen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.