Prodej pozemku Bydlení, 1 214 m²

Cena: 8 155 Kč, Naše společnost Vám nabízí k prodeji pozemek pro bydlení o velikosti 1214 m2. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě (elektřina, studna , vrt). Pozemek se nachází v obci Březová-Oleško (Praha-západ), ul. Hlavní.
Jedná se o jedinečný pozemek, který se nachází v oblíbené rekreační oblasti, která prochází přerodem ve vilovou čtvrť. Na pozemku je umístěna chata o výměře 68 m2( zatím obydlená majitelem) a garáž o výměře 18 m2. Pozemek disponuje elektrickou přípojkou , voda je řešená vlastním vrtem s dostatečnou kapacitou, kanalizace do jímky. Chata je dřevěná, podsklepená. V přízemí se nachází terasa, kuchyň, sociální zařízení a obývací pokoj. V patře jsou poté dvě místnosti se vstupem na balkon. Chata by vyžadovala rekonstrukci. Vzhledem k tomu, že se jedná o stavební pozemek je možné chatu zcela zbourat a postavit dům.
Velkou výhodou je dopravní spojení do Prahy(zastávka PID směr metro Kačerov), autem cca 15 minut jízdy. V obci je základní občanská vybavenost (školka a obchod) ostatní včetně školy a zdravotnického zařízení je v blízkých Dolních Břežanech.
Doporučuji prohlídku. Zajistíme výhodné financování. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93666.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 1 214 m²

Březen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.