Prodej pozemku Bydlení, 1 051 m²

Cena: 1 786 700 Kč, Prodej velmi pěkné a slunné, rovinaté stavební parcely v krásné rozmanité krajině v podhůří Beskydských vrchů v obci Horní Tošanovice.
Jedná se o tři sousedící parcelní čísla o velikostech 1051 m2, 1332 m2 a 1334 m2, možno koupit po jednotlivých parcelních číslech či v celku.
Přesně nad hranicí dvou předmětných parcel vede osa elektrického vedení se sedmimetrovým ochranným pásmem na obě strany. V ochranném pásmu však i tak lze umístit budovu zahradního domu, garáže s maximální výškou 3m.
Přístupová cesta ke všem pozemkům obecní.
Dle platného územního plánu učeno pro smíšenou zástavbu, s trochou nadsázky lze tedy konstatovat, že pozemky jsou určeny nejen rodinné domy nýbrž i pro zástavbu bytových domů. Výška hřebene střech však bude posuzována vzhledem k již postaveným budovám v nejbližším sousedstvím, což v tomto případě znamená dvě podlaží či podlaží a podkroví.
Na pozemcích proběhla před 30 lety úplně rekultivace půdy
Zastavitelnost jednotlivých částí parcelních čísel rodinnými domy je 40%
IS: elektřina, voda na patě pozemků. Kanalizace v obci není.
Horní Tošanovice jsou obcí ideální pro rodiny s dětmi, v místě mateřská škola, v bezprostřední blízkosti ve městě Hnojník je vybavenost ostatní škola, lékař, nadřízené úřady. Vlakové spojení do Frýdku- Místku. Horní Tošanovice se nacházejí na strategickém místě v jakémsi trojmezí mezi Frýdkem- Místkem, Českým Těšínem a Třincem.
Doporučujeme
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96218.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení, 1 051 m²

Srpen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.