Prodej pozemku 7102 m² Jíloviště

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozsáhlého pozemku na okraji lesa, navazující na chatovou zástavbu, o výměře 7. 102 m², obec Jíloviště, Praha západ, 5 km od hranice Prahy. Plochu tvoří celkem 3 pozemky ( orná půda 2.494 m², trvalý travní porost 4.604 m² a uprostřed 4 m² stavební pozemek se zbořenou chatkou s číslem evidenčním). Klidné místo, přístup autem z obecní komunikace. Pozemek je lemován lesem a zpevněnou cestou s vyznačením turistické trasy a cyklostezky. Elektrickou energii možno napojit od nejbližších chat cca 150 m, vodu řešit vrtem. Dle územního plánu možné chovat koně, ovce, včelstva,… s oplocením a výstavbou doprovodných staveb do plochy 70 m² a výšky 6,5 m nad upravený terén, dále stavby pro využití cestovního ruchu a rekreace pro veřejné využití, …
Obec Jíloviště s krásnou přírodou je výletním místem pro mnoho turistů. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost, restaurace, penziony, ale i vynikající pekárnu a cukrárnu.
Podrobné informace o pozemcích u makléřky. Cena k jednání. Ev. číslo: 631598.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku 7102 m² Jíloviště

Září 26th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.