Prodej pozemku 1222 m² Březová-Oleško

Cena: 9 000 000 Kč, Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji pozemek v dojezdové vzdálenosti 15 minut do hlavního města Prahy. Pozemek o výměře 1222m2 se nachází v klidné lokalitě obce Březová-Oleško. Umístění parcely je v klidné neprůjezdné čsáti obce, což zajšťuje klid a průjezd jen rezidentů. Zadní strana plotu plynule navazuje na přilehlý les, čímž vzniká ideální spojení s krásnou okolní přírodou.
Na hranici pozemku je vybudovaná elektrická přípojka ČEZ (3x25A) a je vydané stavební povolení k vrtu nové studny. V současnosti je zde jedna stávající studna o hloubce 20m. Na pozemku se nyní nachází malá chatička určená k demolici.
V obci je nyní schválen projekt na čističku odapdních vod a rozšíření vodovodu a kanalizace do oblasti k nabízené parcele.
Parcela je ideální k vybudování klidného bydlení v krátké doejzdové vzdálenosti do Prahy nebo také k investičním záměrům.

Vřele doporučuji prohlídku.

S financováním Vám rádi pomůžeme za nejlepších možných podmínek na trhu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku 1222 m² Březová-Oleško

Srpen 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.