Prodej obchodního prostoru 74 m² Praha 4

Cena: 6 900 000 Kč, Nabízíme vám nebytový prostor v prvním přízemní podlaží klasického nuselského cihlověho domu. Prostor o výměře 73 m2 je dlouhodobě pronajatý se spokojenými a solventními nájemníky. Tedy perfektní investice s okamžitým příjmem. Jinak si s prostorem samozřejmě můžete dělat co chcete. Slušela by mu jak kancelář, provozovna či prodejna, tak salon, kadeřnictví nebo kosmetika.

Dispozičně můžeme prostor označit za 2+1, ovšem jak je vidět z plánku, jedná se o objekt nepoměrně štědřejší. Kuchyň spojená se vstupní halou je vybavena barem a posezeními. Spojovací chodba pak ústí jak do dvou pokojů (ložnic), tak do dvojího zázemí (jedno využíváno jako prádelna). Na konci se nachází velmi prostorná moderní koupelna a oddělená toaleta.

Je třeba též zmínit, že je v prostoru instalována nákladná vzduchotechnika, kterou je možné plně využívat (v současnosti využívána není).
Vstup do prostor je přímo z ulice. Vstup přes dům není využíván, ale je zde i tato možnost.

V domě jsou velmi nízké měsíční náklady, konkrétně 2600 Kč plus dle spotřeby elektřina a plyn.

Zveme vás na prohlídku,přijďte se podívat! Financování rádi zařídíme za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 74 m² Praha 4

Březen 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.