Prodej obchodního prostoru 45 m² Praha 2

Cena: 3 850 000 Kč, Dovoluji si nabídnout nebytový prostor 2+kk, 44,5 m2 v příjemné lokalitě Prahy 2 Nusle – v těsné blízkosti parku Folimanka.

Prostor byl uzpůsoben a pronajímán na bydlení, případně lze využít jako kancelář, či obchodní prostor (kadeřnictví, masáže, ordinace aj.).

Dispozice jednotky je jedna velká místnost s kuchyňským koutem, menší místnost, která lze využít jako ložnice, dále koupelna s WC a sprchovým koutem.
K ohřevu vody slouží elektrický bojler, k vytápění slouží plynový kotel. V jednotce jsou instalovány nové radiátory.

Jednotka se nabízí za cenu 3 850 000 Kč včetně všech služeb RK.
Majitel nabízí provedení rekonstrukce jednotky – nová koupelna, vymalování, nový elektrokotel k autonomnímu vytápění. Cena jednotky po rekonstrukci by byla 4 000 000 Kč.

Prostor se nachází v suterénu revitalizované cihlové budovy – nová střecha, fasáda, zateplení, nové elektrické rozvody, stoupačky a nový výtah. Okna jednotky jsou do atria.

Jednotka je na výborném místě s velmi dobrou dopravní obslužností, naproti domu je velký park Folimanka, v okolí jsou dětská hřiště a kompletní občanská vybavenost – školy, školky, lékař, nákupní možnosti, restaurace.
Tramvajová zastávka – 2 minuty chůze.

Vhodné jako investice se zajímavým výnosem.

V domě nabízíme ještě další bytové i nebytové prostory. Nabízíme další, téměř totožnou jednotku, také 2+kk, rozměr 43,9 m2 za 3 850 000 Kč. Dále dva nebytové prostory, které mají dohromady 104 m2 za cenu 3 850 000 Kč. Tyto prostory lze případně využít a zrekonstruovat na sklepy a pronajímat (v domě žádné jiné sklepy nejsou), případně původní záměr byl vytvoření jógového studia. Tyto prostory lze propojiti i s nabízenými garsonkami. A třetí jednotka v nabídce – byt, dispozičně 3+kk, rozměrově 84 m2 za 9 250 000 Kč.

Doporučuji k prohlídce. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 45 m² Praha 2

Květen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.