Prodej obchodního prostoru 437 m² Němčice

Cena: 20 500 000 Kč, Exkluzivně nabízíme prodej areálu (komerční prostory, bytová jednotka 4+KK, sklepy a pozemky) v Ivančicích u Brna – část Němčice.

Hlavní prostor byl dříve využíván jako restaurace. Lze samozřejmě využít jinak – večerka, sklad, prodejna, showroom, výdejna zboží, výroba…

Dispozice komerčního prostoru o ploše 344m2: 2x velký sál, 3x sklad (dříve kuchyň, kancelář a sklad s tech. zázemím), WC (dámské wc, pánské wc, wc pro invalidy a úklidová místnost s výlevkou), terasa, která lemuje budovu ze dvou stran.

Dispozice bytové jednotky 4+KK o ploše 92m2: Předsíň, chodba, 3x pokoj, obývací pokoj s kuch. koutem, koupelna, WC, šatna.
Budova má rozsáhlé sklepy o užitné ploše cca 110m2 + starý klenbový sklep.
Dále jsou předmětem prodeje parkovací stání před budovou.

Vytápění celého objektu je pomocí plynových kotlů (bytová jednotka a komerční prostor má svůj vlastní). V celém objektu jsou nové rozvody elektřiny, rozvody vody a odpadů.

Nad částí bývalé restaurace je připraven základ (spirolly + izolace) na výstavbu bytové jednotky (jednotek) s krásným výhledem na Ivančice.

Celková plocha pozemku je 2.119m2 vč. zastavěných ploch. Pozemek je oplocený a má svou vlastní uzavíratelnou bránu.

Prostor je připraven k okamžitému předání novému majiteli.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto udáváme třídu G.

Pro více informací kontaktujte realitního makléře Tomáše Pospíšila.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 437 m² Němčice

Prosinec 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.