Prodej obchodního prostoru 39 m² Mikulášovice

Cena: 4 300 000 Kč, SKZ REALITY – Rumburk nabízí příležitost koupit jedinečný samostatný podnikatelský objekt v centru Mikulášovic. Tato stavba je již kolaudována pro podnikání v potravinářské výrobě – dříve pekařství a výroba knedlíků. Interiér je přizpůsobený jak k výrobě, tak i k prodeji vlastních potravinářských výrobků. V případě jiného provozu lze provést změnu užívání. Budova má dva vchody. Vchodem pro zákazníky z terasy vejdete do prostoru prodejny, kde se nachází prodejní pult a regály z masivního dřeva, prostor k posezení a WC s umyvadlem. Na západní straně je největší místností výrobna, dále chodba, chladící místnost, varna knedlíků, sklad, technická místnost, šatna – sprcha a wc. Vše je zakresleno v našich půdorysech 2D i 3D u fotografií. Jednotlivé místnosti jsou propojeny širokými dveřmi.

Stavba byla postavena před 20 lety a je ve velmi dobrém stavu. Je napojena na vodovod, veřejnou kanalizaci, elektřinu 220 a 380 V, plyn. Vytápění je zajištěno ÚT s plynovým kotlem. Objekt má klimatizaci. Střecha do ulice je orientována na jižní stranu a nabízí se tak možnost k montáži fotovoltaiky a šetřit tak náklady na provoz. Fasáda domu je zateplena. Na severní straně domu lze pohodlně parkovat své vozidlo. Parkování pro zákazníky je zajištěno bezprostředně u objektu a zdarma. Kontaktujte nás pro prohlídku objektu přes kontaktní formulář u u zakázky. Rádi se Vám budeme věnovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 39 m² Mikulášovice

Duben 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.